REFERANSLARIMIZ

Bozankaya Otomotiv

Bozankaya, şehirler için toplu ulaşımda yatırım ve işletme maliyetleri açısından en ideal çözümleri sunan inovatif bir şirkettir.

bozankaya_w300h300.jpg

TCDD

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Türkiye'deki demiryolu taşımacılığını düzenleyen, işleten ve kontrol eden resmî kurumdur.

tcdd_h300_w300.jpg

HAVELSAN A.Ş.

Türkiye’nin en büyük teknoloji firmalarından biri olarak kabul edilen HAVELSAN; deneyimi, uzman çalışanları, ileri teknolojiye dayalı yazılım yoğun özgün çözüm ve ürünleriyle uluslararası pazarda lider bir markadır.

havelsan_w300h300.jpg

MİTAŞ Enerji

MİTAŞ Enerji ve Madeni İnşaat İşleri Türk A.Ş. MİTAŞ Grubu’nun ana şirketidir. Kafes tip enerji iletim ve dağıtım hatları direklerinin tasarım, üretim ve galvanizini yapmakta, küresel ölçekte geniş müşteri portfoyünün dünyanın her yerindeki iş sahalarına teslimini gerçekleştirmektedir.

mitas_w300h300.jpg

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Savunma Sanayii Başkanlığı'na (SSB) sistem mühendisliği, teknik destek, proje yönetimi, teknoloji transferi, lojistik destek hizmetleri; görevlerini gerçekleştirmek amacıyla Savunma Sanayii İcra Komitesi (SSİK) kararı ile 1991 yılında kurulmuştur. 

stm_w300h300.jpg

Modern Çikolata

Modern Çikolata tesisleri; Tayyar Yatırım’ın gıda sektörüne yaptığı yatırımla yıllık 140.000 ton kapasiteye ve 30 yıllık sektör tecrübesine sahip ekibi ile üretim yapmaktadır.

moderncikolata_w300h300.jpg

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş.

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş., 1998 yılında kurulmuş, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

genilac_w300h300.jpg

Drogsan İlaçları

 1975 yılında ilaç dağıtım kanalının yanı sıra ilaç sanayiinde de faaliyet göstermek üzere Eczacı Nevzat Karpuzcu tarafından Ankara’da Drogsan Doğa Kaynaklı İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş. kuruldu.

drogsan.jpg

Ulusoy Elektrik A.Ş.

Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için çok çeşitli elektrik ekipmanının entegre üretim platformu olarak Türkiye’nin dinamik gücünü küresel arenaya taşıyan ve sektör lideri olarak kendi alanına ışık tutan Ulusoy Elektrik A.Ş., 1985 yılında Sait Ulusoy tarafından bir mühendislik şirketi olarak kuruldu.

ulusoyelektrik_w300_h300.jpg

Starwood Orman Ürünleri

4 nesildir orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Ailesi'nin şirketlerinden biri olan Starwood, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri arasında yer almaktadır.

starwood.jpg

Anadolu Birlik Holding

AB Holding, Konya Şeker'in kuruluşunu takip eden son yıllarda yatay ve dikey büyümesiyle oluşan kurumların çatı şirketi olarak 2008 yılında kuruldu.

abh_w300h300.jpg

Ceylan Group

Cey Yatırım A.Ş. Türkiye'de inşaat, bilişim, iletişim ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren grup şirketleridir.

ceylan group.jpg

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1964 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC; bugün, İzmir Pınarbaşı’ndaki 250 bin metrekarelik alana yayılan modern tesislerinde, geniş ürün gamı, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv ve savunma sanayine özel çözümler sunuyor.

bmc.jpg

Temsa Otomotiv

Dünyanın önde gelen otobüs ve midibüs üreticilerinden olan Temsa, 50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji mobilite çözümleri sunar.

temsa_w300h300.jpg

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.

Koluman Holding, 1965’den bu yana farklı alanlardaki yatırımları ile bugün, motorlu taşıtlar, inşaat ve mühendislik, üstyapı üretim, pazarlama ve dış ticaret alanlarında müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

koluman_w300h300.jpg

Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü

1985 yılında kurulmuş olan Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü, uzay teknolojileri, elektronik, bilgi teknolojileri ve ilgili alanlarda Ar-Ge projeleri yürütmektedir.

tubitakuzay_w300h300.jpg

SASA Polyester Sanayi A.Ş.

SASA, polyester, elyaf, filament, polyester bazlı polimerler, ara ürünler ve özellikli ürünler konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir.

sasa_w300h300.jpg

Pi Makina

Erg İnşaat'ın imalat birimi olarak kurulan Pi Makina, 1972’den beri ürettiği iş ve inşaat makinaları ile bugün tüm dünyaya hizmet vermektedir.

pimakina_w300h300.jpg

Erke Gübre

Tarım sektöründe nitelikli bir dönüşüme destek veren düzenleyici kurumlar, çiftçiler ve dağıtım ağındaki tüm paydaşları ile omuz omuza vererek Türkiye’ye ve insana katkı sağlamayı misyon olarak benimseyen Erke Gübre Üretim Satış ve Pazarlama A.Ş., 2012 yılında kurulmuş ve Osmaniye O.S.B. fabrikasında üretime başlamıştır.

erke_w300h300.jpg

Naksan Plastik

1979 yılında plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan Naksan Plastik şuan 300.000 m2′si kapalı alan olmak üzere, toplam 400.000 m2′de üretimine devam etmektedir.

naksan_w300h300.jpg

Dentaş Kağıt Sanayi

Dentaş Kağıt Sanayi AŞ, kökleri 1941 yılına kadar uzanan ve kurumsal ilkelerle yönetilen Abalıoğlu Holding AŞ iştirakidir.

dentas.jpg

Grebo Otomotiv

2003  yılında kurulan Grebo Otomotiv A.Ş, “Otomotiv, Raylı Sistemler ve Savunma Sanayi” sektörlerine  alüminyum ve alüminyum alaşımlı malzeme üretiminde çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

greba_300_300.jpg

Sertrans Logistics

1989 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans Logistics, uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle ulusal ve uluslararası müşterilerinin 30 yıldır güvenilir çözüm ortağıdır.

sertrans.jpg

Demisaş

Demisaş, 1974 yılından bu yana Avrupa döküm endüstrisinin önde gelen şirketlerinden biridir.

demisaş.jpg

Royal Halı

Royal Halı, müşterilerinin hayat tarzını ve ihtiyaçlarını anlayıp onlara özgün tasarımlar sunan; inovasyon ve AR-GE faaliyetleri ile öne çıkan, kalite anlayışının, takım ruhunun ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu dinamik bir markadır.

royalhalı.jpg