LUPE'DEN HABERLER

GİİB A.Ş. S/4 HANA ile güçleniyor!

Türkiye’nin özel sektör tarafından işletilen ilk otoyolu olan Gebze-İzmir otoyolunun SAP S/4 HANA dijital dönüşüm projesine kick-off toplantısı ile başladık. 1 Ocak 2021 tarihinde canlıya geçecek olan projede yer alacak olan arkadaşlarımıza ve GİİB A.Ş. proje ekibine başarılar diliyoruz.

EKONOMİST DERGİSİ KURUCU ORTAĞIMIZ İLE SÖYLEŞİ YAPTI

Ekonomist Dergisi'nden Sibel Atik kurucu ortağımız Ethem Emrah Tali ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Temmuz 2020 sayısı e-Dönüşüm ekinde.

Söyleşinin tamamı... 

BOZANKAYA VE GRUP ŞİRKETLERİ E-İRSALİYE ÜRÜNÜ CANLIDA!

Türkiye'nin ilk metro ihracatcısı, ilk seri üretim elektrikli otobüs üreticisi, otomotiv sektörünün yenilikçi ve öncü firması Bozankaya Otomotiv ve grup şirketleri Lupe E-irsaliye ürününü 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren canlı kullanıma aldı!

ANADOLU BİRLİK E-MÜSTAHSİL PROJEMİZ CANLIDA!

Türkiye'nin Üreten Gücü Anadolu Birlik Holding ile yürüttüğümüz E-Müstahsil projemiz 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren canlı kullanıma geçti.
Proje kapsamında Konya Şeker, Panagro, Beta Ziraat ve Pangev şirketleri müstahsil makbuzu süreçlerini Lupe E-MM ürünü ile dijital dünyaya taşıdı. Bu topraklarda yaşayan, üreten çiftçilerimize selam olsun, iyi ki varsınız!

MODERN ÇİKOLATA VE GRUP ŞİRKETLERİ E-İRSALİYE ÜRÜNÜ CANLIDA!

Anadolu'nun kalbinden 52 ülkeye ihracat yapan yerli gücümüz Modern Çikolata ve grup şirketleri
1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Lupe E-İrsaliye ürününü canlı kullanıma aldı.

KOLUMAN OTOMOTİV E-İRSALİYE ÜRÜNÜ CANLIDA!

Türkiye otomotiv sektörünün en köklü ve büyük kuruluşlarından biri olan Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. E-İrsaliye projemiz 1 Temmuz 2020 tarihiden itibaren canlı kullanıma geçti.